banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

následující dny - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
středa - brokolice v sýrové omáčce,brambory,vejce,k večeři tousty se šunkou a sýrem, s mozarellou a rajčatyčtvrtek - rajčatová rýže s uzeným tofu,brokolicí a kukuřicí, k večeři párek s pečivem pátek - cizrnová kaše, kuřecí steak, k večeři francouzská cibulačka se sýrovým toustem, šopský salát
Hani ty mi taky děláš furt chutě!
samé dobroty

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
26 hlasů

4 %
6 hlasů

16 %
21 hlasů

45 %
60 hlasů

16 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 134 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici