banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nasla jsem tohle... - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/1147posledni nase hexa je vadne sarze.. a pak me nema tobik rvat:dkdyz dostal divnou hexu:D:D:D co vy?máte stejnou sarzi?
Jo, taky tu poslední máme týhle šarže. Hajzlíci to jsou.
Uf, 6 očkování a šarže ani jedna :)
naštěstí nemáme, ale o důvod víc proč uvažovat, zda 2 dítě vůbec nechat očkovat (u prvního jsem to očkování vzala jako samozřejmost, bohužel).
Hani má jiné, u Kubíka vím jen číslo poslední a to je taky jiné. Ty předtím jsou napsané jen propiskou, bez čísla, takže tam nevím.
Já se na to radši ani dívat nebudu
Tak Vasik nastesti nic, ma jine sarze.
Tak Tobi ji má taky naočkovanou
netuším jakou máme šarži. V očkováku to napsané nemám.
@Gastrica a jak vam to tam ti dr pisou? nam tam teda lepi stitek z te ock.latky..
@amalie2011 já tam mám jenom datum a podpis. Takže 4x razítko datumu a souhrně u všech jeden podpis Dr. Žádnou nálepku ani číslo tam nemám. Ale mi už je to jedno, co s tím stejně kdo nadělá, pokud jí to už píchli a očkování hexou má skončené?
@Gastrica jj skoncene to je:D ale kdyby na to chtel umrit.uz umre:D me jen zarazi-ze tak dlouho ji nechaji v obehu a ted to resi:D a kdesi sem cetla ve foru, ze kdo tim je naockovany jednou,dvakrat.. je to este v poho..ale kamoska ma vsechny 4vadny- a prej tady by se to po case mohlo projevit:D:D::D ale nedelm z toho paniku:d odkaz je pro zajimavost:D:D jaky sou to svine:D
@Gastrica ja taky premyslim zda zitra kdyz dem k mudr se ji mam optat ze sem cetla ze budou davat prachy za vadne vakciny:d jak se vyjadri:D:D (ona chape smysl pro humor)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici