banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

náš víkend - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Včera jsme byli celá rodina (včetně Cukříka s přítelem) na výstavě Titanic. Byla to akce z práce a bylo to super. Vrátili jsme se v rozumnou dobu a tak jsme zagrilovali. Prostě luxusní den.Dnes je situace trochu jiná. Já jsem v práci a zbytek smečky má doma úkolů, že to asi ani nezvládnou. Venku je božsky, léto klepe na dveře.Užijte si neděli.
U nás je taky božský,sedím na balkoně,piju kafíčko...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
28 hlasů

69 %
77 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 111 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici