banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Náročný to den - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ráno mě probudil Tygr se slovy:,, Ty nejdeš do školy?\" Ano, Cukřík o 15 minut zaspal, tak jsem musela zrychlit ranní tempo. Pak jsme s autobusem museli objíždět těžkou havárii, tak jsem dorazila do školy lehce dýl. Ve škole mě dorazily 3 hodiny účetnictví v kuse. Musím přiznat, že jsem ráda, že to mám za s sebou. Odpo jsme oběhaly s Tygrem obchody, úřady, šly na návštěvu, byly se podívat na Evičky závodech a pak frrrrrrr domů. Teď mě eště čeká zpracování Líčení svého oblíbeného místa na češtinu a zopakování účetnictví, jelikož jsme eště zkoušená nebyla. Takže ,,hurá\" do toho. Opět mám co dělat
Ja bych moc rada psala sloh.Ale nikdo ho po mě nechce.
S chutí do toho a půl je hotovo!!!
@nadule1 Ta chuť ale chybí
@tygřímáma Bohužel

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

78 %
29 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 37 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici