Nákupy, akce, slevy - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 2 846 příspěvků
letáky od 3.2. do 9.2.
to je bezva server,dík, zkoukla jsem tam zrovna i tescoletáky od 3.2. do 9.2.
super. Díky moc.Velikonoce???!!!
JAko každoročně dřív a dřív, tak jsem je tam už viděla.Velikonoce???!!!
JAko každoročně dřív a dřív, tak jsem je tam už viděla.nákupy na MMB
To je u každýho inzerátu napsaný. Pokud si nejsi jistá tak tej mamině napíšeš. Zatím jsem se vždy setkala s milejma ženskejma, co přeměří poradí a tak.Velikonoce???!!!
Fakt? Tak to je drsny!nákupy na MMB
Podle čeho poznáte jestli jsou ty věci nové nebo starší? Zatím jsem tam jen párkrát nakoukla.nákupy na MMB
Ahoj, co jsem otěhotněla, tak MMB i MMA okukuju pořád, už jsem tam začala i prodávat. Koupíš jak nové, tak nošené věcičky. Vždy jsem byla moc spokojená.nákupy na MMB
Nakupuju pořád. A aukcuju. Vlastně když o tom přemejšlím tak do normálního krámu chodím jen pro jídlo jinak vše z MMB. Zatím jsem byla stoprocentně spokojená.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
9 %
6 hlasů
54 %
38 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků