Nákupy, akce, slevy - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 2 953 příspěvků
zase ty plínky
Ono je to s plenkama těžké. Stane se, že některé prostě nesednou, i když sto maminek v okolí s nimi bude spokojeno.U Kubíka jsme používali Pampers (absolutně nevyhovující byly Sleep and Play - ty bych už nikdy nekoupila), pak jsem se tady dočetla, že jsou holky spokojené s DM Babylove, tak jsme zkusili ty a naprostá spokojenost. U Haničky jsme ani jiné nepoužívali. Snad jednou jsme koupili plenku v Tescu, že zrovna došly a my tam byly - a taky nebyly špatné. Ono to chce vyzkoušet.zase ty plínky
S plínkama je někdy potíž, někdy se stane že jednomu nesednou ty a druhému naprosto vyhovujou. Mě na začátku nevyhovovaly z DM drogérie, teď ke konci jiné nepoužívám. Já měla koupený 3 balíky vel.2-Pampers,Huggies premium a z DM drogerie. Pak jsem dlouho kupovala Huegiesky a nebo Pampersky, mezi tím jsem zkoušela i z jiných drogérek a Tesca. Sama uvidíš které ti budou vyhovovat je to na vyzkoušení. Já třeba zkoušela kupovat vzorky plínek, prodávají je po dvou kusech v drogériích, abych viděla co je lepší. Když byl Ondra malej rychle mě pročúrával Pampers slep&play, teď jak skoro v noci nečurá jsou super a za fajn cenu. Třeba Happy plenky jsem vyhodila, protože se mi po nich šíleně osypal.zase ty plínky
Děkuji moc za odpověď. Možná se ptám až moc, ale připadají mi dost drahé na to, abych kupovala špatně a pak nevěděla co s nimi.zase ty plínky
Kalhotky jsou až pro větší děti co chodí, na boku se sice dají rozepnout, ale špatně se opět zalepují.A taky byl problém, alespoň u nás, že měl Ondra od toho zapínání poškrábanou pokožku, takže hledat plenky. A Huggies prémium se mi zdáli lepší než ty obyč.Vánoční přání
mam je take a kredit take,ale ja chci jen rocni kalendar,tak musimpockat azhonekdo vytvori..loni ho meli vsichni,letos nikdo..jen po mesicic apod..Vánoční přání
objednala, ne obědnala Už mi asi měkne mozekVánoční přání
Taky už je mám doma a jsem nadšená Od Piklia mám už dvě fotoknihy a vždy jsem byla maximálně spokojená. Jsou rychlí, nemusí se stahovat žádný software a mají moc pěknou grafiku Už jsem obědnala další dvě fotoknihy pro prarodiče a plakát a sešity pro synovce. Už teď se na to těšímVánoční přání
Holky super typ. Už je mám doma a jsou krásné. Po objednávce jsem se zaregistrovala a ještě dostala 100,-slevu na další nákup. Teď zrovna vytvářím fotoknihy pro rodiče.RADA MAMINEK OHLEDNĚ KOČÁRKU
Já s plnýma taky nemam zkušenost akorát vim dělá větší rámus,kamarádka má Cortinu a když sme jezdily na náměstí kde jsou kostky tak to dost burácelo,ale radši aby to burácelo než abych pořád někde píchla,byla to potom hrozná cesta domu.Tak asi x-lander dělá nějaký vandý peumatiky nebo navim,ale na druhý mimčo si je nechám vyměnit za plný.RADA MAMINEK OHLEDNĚ KOČÁRKU
Já jsem skončila s korbičkou v necelém půl roce, Honzík tam vůbec nechtěl být a to bylo léto. Je taky zimní dítě a sporťák nebyl vůbec žádný problém. Ve fusaku a s nánožníkem tam měl teplo jako v pokojíčkuRADA MAMINEK OHLEDNĚ KOČÁRKU
Sestřenice má taky X-landera a taky si stěžovala na časté píchání pneumatik a to v žádném velkém terénu nejezdila. My jsme dali našemu kočáru pořádně zabrat, jezdili jsme hlavně v terénu a za dva roky jsem nepíchla ani jednou, takže to asi moc zobecňovat nejde. S plnýma moc dobré zkušenosti nemám.RADA MAMINEK OHLEDNĚ KOČÁRKU
Tak my sme měli x-landera,byla sem s ním spokojená ale přece bych tam nějaké věci uvítala a to aby se držení sporťáku dalo obrátit buď že na mimčo uvidim nebo naopak,korbička byla trochu malá,Honzik tam byl jen do 5,5 měsíců a pak šel do sparťáku,naštěstí bylo léto tak to ani nevadilo.Nejvíc mi potom vadily nafukovací kolečka,pořád sem někde píchala to bylo hrozný.Necháváme ho teda i na druhý dítě ale kolečka si necháme vyměnit za plný.Chápu že je těžký si vybrat kočárek když s tim ježděním ještě nemáš zkušenosti.Ale určo vybereš dobře.Jinak všechny ty varianty co si napsala se mi líbily.Ale není až tak důležítá barva která se ti samozřejmě musí taky líbit ale funkčnost toho kočárku.Přeju šťastný výběrSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků