banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nadi,nádherné fotečky,fakt bezva dovča nejvíc by mě nadchla... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Nadi,nádherné fotečky,fakt bezva dovča nejvíc by mě nadchla ta exkurze,to musí být zážitekno a bobovka ,ani nemluvím
Ale jsi dobrá ,že ještě lezeš po kopcích,když máš porod za dvěřmi
Bylo to bezva. Je fakt, že do sklárny se člověk nepodívá každý den. Jen škoda, že tam bylo tolik lidí. Třeba se někdy zadaří a budeme se tam moc mrknout v menší skupince - to by určitě bylo příjemnější a člověk se i víc dozví.. a kdo ví, jestli by nás nenechali si fouknout :-)))

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40