banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nadi, drzim palce, to urcite zmaknes. ten recept s kuskusem... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nadi, drzim palce, to urcite zmaknes.
ten recept s kuskusem a cervenou repou zkusim co nejdriv!
u tech cvicich fotek jsem si nejdriv rikala, je to Calamity neni to Calamity a jak jsem rolovala niz a niz - je to Calamity
Už jsi zkoušela ten recept s červnou řepou? Já jo a je to fakt hodně dobré. Já asi nikdy předtím takhle řepu nejedla. Překvapilo mě, jak je to slaďoučké :)))
@admin Nadi jeste ne, minuly tyden jsem mela ten moudrak vytazenej, to jsem byla rada, ze vubec neco do pusy dostanu, tenhle tyden mam Mateje doma, tak az pristi, az budu sama jen s Jajou :-)
tak o to rychleji se na to vrhnu, kdyz je to vyborne
@chezzie No jo, vlastně. Já jsem zapomněla na ten zub.

A koukám, že jsem ti psala z účtu Babyonline, já jsem taky dobře zmatená :D
:-) o 3 roky mladší :-)
Díky.

No snažím se. Rozhodně jsem se už hodně polepšila v té zelenině :)) I když teď sehnat slušnou zeleninu... to je skoro zázrak.

Je to Calamity :))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40