banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nadi, a četla jsi Královu přízeň? - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Nadi, a četla jsi Královu přízeň?
Nečetla.... já ti chtěla napsat, ať mi nějakou pěknou doporučíš, když máš to období ráda. Tak ti budu vděčná, když mi sem 2 - 3 knížky napíšeš a já se po nich mrknu v knihovně.
@nadule1 http://www.databazeknih.cz/knihy/kralova-prizen-1166 Je to i moc hezkej film. Pak jedna, http://www.databazeknih.cz/knihy/kralovske-poklesky-36614 (dalo mi to práci najít jí v databázi mých půjčených knížek, musela jsem hledat zpátky o 800 dnů). Sice není přímo u Tudorovcích, ale je tam o nich podstatná část.
@angieblack Díky moc. Mrknu se po nich až půjdu do knihovny. Teď tu mám teda ještě asi 8 nepřečetených knížek... tak to hned tak asi nebude. :))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40