banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

My s Dádou snídáme a za chvilku mizíme do školky, Dáda jede... - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
My s Dádou snídáme a za chvilku mizíme do školky, Dáda jede do LŠU. Ani dospat nemohla.Evina má příšerný kašel, takže tady budem spolu. Dopoledne nás čeká domácnost a odpoledne musíme posekat zahrádku a připravit záhon na rajčata. Večer asi telka.Jinak včera mě vytočila úřednice na ÚP tak, že jsem bouchla jak papiňák. Jestli nedá problém dnes do pořádku, má se na co těšit. Je hrůza, co oni si všechno dovolí a ještě si hrají na mrtvého brouka.
Pěkný den
Hezký den a doufám, že se úřednice polepší.
Úřady jsou adrenalinTak ať se brzy s kašlem uzdravíte a pěkný den Aničko
přeji pěkný den
Aničko,přeju aby se to na uřadu vyřešilo a pěkný den
Aničko hezký a klidný
O co furt těm uředníkum jde-však nedávají ze svého.Tak to prostě přiklepnu a je to.
přidávám se k přání klidného dne Aničko a ať vše dobře dopadne a je vyřízeno včas.
Aničko,krásný.klidný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

76 %
22 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 29 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40