banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

můj dnešní program spočívá v tom,že si užuju poslední den be... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
můj dnešní program spočívá v tom,že si užuju poslední den bez Barborky,krásně si ho s Rozárkou pronudím těším se na Barču jako na Ježíška,jsem bez ní vlastě skoro celé léto.Je mi jasné že bude slušně rozjančená když putovala mezi babičkama,ale snad to zvládnu.Vážně se na ní strašně těším
Užijte si jedna druhou.
Pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
37 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici