banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Moudra ze školky - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
V pokojíčku slyším potvoráky vyřvávající \"tluče bubeníček\" a rány,do toho se oba řechtají jak koně.Jdu se podívat co se děje.Oba vyřvávají písničku a Jirka do rytmu mydlí Jitku plastovou flaškou do hlavy.Na otázku kde se to naučili-\"ve školce\".Manžel zase vyhání mladýho od PC a má k tomu spoustu průpovídek.Naštvaný Jirka se na něj podívá a odpoví\"a ty mě taky\".Jirka budí manžela po odpoledním spánku(spal manžel né Jiřík)slovy\"vstávej,nebo ti vydloubnu očičko\".Manžel kontruje\"nevydloubneš mám brýle\".Jirka se zarazí a pak to vymyslí,\"nevadí počkám až je sundáš\".Na mojí otázku kde to zase slyšel odpoví \"v pohádce ve školce\".6e už by jim četli Erbena?
s tim Erbenem budeš mít asi pravdu
Ani bych nevěděla,zda se smát či vychovávat
:))) vydloubnutý očičko je teda krutý :DDD

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
37 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici