banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

motání hlavy - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj hlčiny končíme 16tt máte ted některá že se vám motá hlava nevím jestli je to z počasí piju hodně,ven navzduch také chodim ale jinak bez potíží.Nechci hnát k doktorce na kontrolu jdeme v úterý.
to chce nohy nahoru a odpocivat ja to mela prvi tri mesice a pak to preslo :-)
Asi je to z nízkýho tlaku, měřila sis tlak? Možná i chudokrevnost. Hlavně pomalu vstávej, nejdřív chvíli seď a až pak vstaň, ať sebou někde nesekneš!
@hopik Neměřila já tlakoměr nemám,ale zítra jedu k mami tak se změřím..
Ja si taky myslim, ze to bude tim tlakem. Me kdyz klesne, tak je mi zle od zaludku a hlava se mi taky toci. Kup si hroznovy cukr, ten pomaha a taky nos s sebou flasku vody. Jinak dat si obcas kafe nebo colu neni na skodu.
Ahoj, no já si myslím, že to je, když ti klesne tlak, mně to taky dělává. Pomáhá kafe, možná i černý čaj, nejlépe panák, ale to jsem užívala, než jsem byla těhotná
Ahojky, zrovna před chvílí jsem psala o kolonku výše. V noci jsem nemohla dojít ani na záchod jak se mi točila kebule. Byla jsem jako po pořádném večírku:-). Kafčo to trochu spravilo. A mamka mi před chvílí říkala, že měla to samé....A to já na to běžně vůbec netrpívám. Tak asi počasí...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40