banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mohu být těhotná? - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den mám dotaz 1.12.2019jsem měla menstruaci celý prosinec jsem s přítelem nic neměla jelikož pracuje na túry v zahraničí
1.1.2020 jsem měla tedy dostat další menstruaci maximálně o dva tři dny později jenže přítel to prostě udělal do mě 3.1. 4.1. a 5.1. takže tedy před tou menstruacii kterou sem do teď prostě nedostala a dnes je 16.1.2020 je možné že bych otěhotněla před tou menstruacii? Popřípadne za jak dlouho udělat těhotenský test ..další otázka zní mám za sebou dva císařské řezy skrze toho že mám úzkou pánev kdybych tedy teď byla těhotná je automaticky další cisarsky řez ? Jak to popřípadne probíhá to naplánování ? Děkuji

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40