banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Místo pekárny sušička - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Minulý týden mne s varovním opustila pekárna, nyní v karanténě a já se rozhodla prubnout sušičku ovoce. Odpoledne pro ni sjedu. Máte nějaké zkušenosti, já žádné.
ze sušičky mám radost, suším z jablek křížaly, švestky, houby i bylinky, odvažuji se na rajčata, ale to trvá moc dlouho
Mají ji rodiče a jsou moc spokojení
Já ji mám 3.rok.Teď jsem na ní sušila houby,před tím jsem jí půjčovala sousedce na bylinky.Zkoušela jsem i jablka,banány.Jsem spokojená.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

23 %
23 hlasů

2 %
2 hlasy

11 %
11 hlasů

48 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 98 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici