banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Místo klidu stres - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
aneb křemíkové nebe usoudilo, že když máme novou výmalbu v baráku, potřebujem akutně i nový spotřebiče. S vysavačem jsme byla smířená, nynčko je ale odsunut, páč pračka mne dorazila. To samé jak už jednou, nenapouští vodu, když už ano, nevypere a nevyždíme. Stejné symptomy na bubnu, takže skorem tři tisíce nehodlám vydat za opravu. V noci jsme přes dvě hodiny guglila a srovnávala. Mám dvě adeptky a prostě tam sjedu a nechám dovézt.Jsem tak , jak dlouho né. A oprat musím, tudíž k mamce zavezu a musím oprat u ní... Záložní žehlička se mi vyplatila cca před dvěma měsíci, když Heli \"žehlila\" koberec u sebe, ale záložní pračku fakt v baráku nemám... Vám ostatním přeju poklidnější a pohodovější víkend než u nás
Už máš novou kámošku doma, Heli?
@tygřímáma už je zaplacená. V úterý ve čtyři mi ji dovezou a odvezou tu starou do pryč.A dopravné je zdarma, páč je to do 60 km od prodejny. Sjela jsem do mého letitého zažitého elektra ve Bzenci a bylo to.Já horuju pro pračky s vrchním plněním. Není divu, po x negativních zkušenostech v rodině s těmi bočními dvířky u praček...
@helenice Mě by tedy zajímalo jaké špatné zkušenosti mají příbuzní s bočními dvířky. Zatím jsem s nimi přišla do kontaktu jen u tchýně. Pračku z vrchním plněním mám raději, protože můžu během praní přihodit, když na něco narazím.
@helenice Mě by tedy zajímalo jaké špatné zkušenosti mají příbuzní s bočními dvířky. Zatím jsem s nimi přišla do kontaktu jen u tchýně. Pračku z vrchním plněním mám raději, protože můžu během praní přihodit, když na něco narazím.
@helenice To je fajn, že sis vybrala. Tak praní zdar, zdar, zdar
u nás obvykle taky odchází všechno naráz, loňský rok byl u nás takhle likvidační, tak šťastnou ruku při výběru nové pračky
Pěkný den,já očekávám kdy ta naše pračky taky už dojede a mám z toho strach aby pak náhodou nedojelo všechno.
Nám se to vše poslední rok taky nějak kazí. Přeji šťastnou ruku při výběru a pěkný den.
nám takhle pračka umřela před vánoci... Taky docela radost... Tak ať dobře pořídíte, a je to na dlouho dobu poslední věc.
mě taky přijde ,že když se rozbije jednou tak pak se to veze a rozbíjí se všechno kolem

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40