banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Měla jsem obavy, ale byli skvělí - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den všem, kteří jsou na těchto stránkách ze stejného důvodu, jako já před 10dny. Mým cílem bylo zjistit, co mě čeká a eliminovat obavy, které jsem nabyla po několika rozhoverech s ženami již rodícími ve znojmě. Takže zpráva pro budoucí maminky: Svěřte se do jejich péče, ví co dělají a hlavně jsou tam od toho, aby vám pomohli a ne vás trápili. Porod a vše co mu předbíhá není opravdu nic moc příjemného, ale zaručuji vám, že druhý den ráno už na vše zapomenete!
Počítejte s tím, že i když rodíte poprvé a je pro vás vše nové-vyšetření,bolest,...jste na to samy. Všichni to berou jako rutinu a i když se snaží být empatiční, tak jde cítit, že jste jen další nařadě. Je to trochu zkličující, protože v takové chvíli, kdy člověk překonává sám sebe potřebuje víc upřímné empatie(mluvím o porodním odděl.)
Dostávámme se k oddělí po porodu. Byla jsem mile překvapena ochotou a vervou s jakou mě sestřičky učily kojit,krmit z láhve, dokonce i oblékat malou...opravdu maximální individuální přístup, kde se mi i půhodiny věnovala sestra a trpělivě přikládala malou k prsu až se to naučila. Prosím nebojte se a nechte si poradit. Zvlášt děkuji takové starší sestřičce s tmavými krákými vlasy- ta byla super. A potom ještě další dvě. Nevím jména, ale jsou moc pěkné, mladé s dlouhými vlasy a výřečné -). Samozřejmě dík patří i doktorům, bez těch to nejde. Ale dle mého názoru, doktor je hlava a sestry jsou krk, který s ní hýbe

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40