banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mě se dnes vrací Danča. Už se na ní moc těším. Trochu to tu... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Mě se dnes vrací Danča. Už se na ní moc těším. Trochu to tu poklidím, pověsím prádlo a dojedeme pro ní. Pračka bude makat, dokud tu horu prádla nezdolá. My si budeme užívat jedna druhou. Moc se mi po ní stýskalo.
Hezký den
U nás až přijede Žužu tak bude makat mamčiná pračka,bo my pak hned jedeme druhý den na hory.Jinak mám pocit ,že se na tom táboře moc nepřevlíka,podle fotek.
@Honafa Danča první týden převlékání flákala, druhý týden to dohnala. Krásně to schne. A žehlit budu až se někdy ochladí.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
43 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 77 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40