banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Máš to krásný!!! - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Z čeho je to prostírání?!?Je to látka a prací barvy,nebo?!?
Heli je to bílá látka.Pomalovaná jemně zelenou barvou a potištěná lístkama.Razítko jsem udělala z filcového koupeného listu za 3 kačky.Nalepila jsem ho na krabičku,aby šlo dobře tisknout.Pak jen natírala barvama na textil.Koupila jsem zelenou,žlutou a červenou a pří míchání vznikly různé odstíny.Dělala jsem dvě prostírání,to povedenější jsem dávala kamarádce.A nemám vyfoceno

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

78 %
28 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 36 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici