banner

Manželství po porodu, životní styl, sex po porodu - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 955 příspěvků

@danicka84

Tak to \\

Ty mi furt nerozumis :-) bud je to v psychice a v hlave...a s tim ti zadna masticka nepomuze (ale jestli mas chut, tak bych to netipla) nebo je to mechanicka zabrana, coz se mi zda pravdepodobnejsi a o tom pisu. Nejsi uchyl, je to proste velka zmena. Ja se musela trochu premlouvat, i kdyz uz to pak nebolelo, to kojeni me tlumilo jak prase, ale chapala jsem i chlapa. Dokud to ale bolelo, nechtel ani on...za coz jsem byla fakt vdecna.
@Terča80

Tak to \\

chuť by byla, jen na to prostě vůbec nepomyslím. Stačí mi pusinkovat dítě, jestli teda nejsem úchylná a to je pro mě víc než cokoliv jiného. Jestli to nezní blbě
@danicka84

Tak to \\

U me taky, dokonce mi to misto doktorka presne nahmatla. Hele za zkousku nic nedas. Kojici je na tom pry jako 70ti leta. Dodas ten spravny hormon a muze to pomoct.
@lucie73

oblíbená poloha ???

haha, no abys nečekala rok
@Terča80

Tak to \\

chuť by byla, ale něco tam prostě vadilo, přes co to nešlo
@lucie73

Tak to \\

no nechyběl Luci, jak říká Terka, nepomohly ani hektolitry
@foREVer

oblíbená poloha ???

tak kdyby mě přitom i poblil, tak i když bych nechtěla být spolupracovat, přidala bych se
@lucie73

oblíbená poloha ???

Já četla blití :-DDDDD Měla bych jít pro brýle :-DNo, tak nějaké to sado maso taky ne-e.....
@lucie73

Tak to \\

Nam tenkrat nepomohly ani litry :-(

oblíbená poloha ???

abych přidala trošku od sebe když jsem to vymyslelajá třeba nemůžu ve stoje, jak jsem malá tak to zkrátka nejde, a je pravda že klasika mi co se týká prožitků asi vyhovuje nejvíc. Nesnesla bych nějaké bití, plácání po zadku mě odpuzuje a taky bych se asi nikam nezavěšovala.
@lucie73

oblíbená poloha ???

to neva :-D
@foREVer

oblíbená poloha ???

no vidíš, taky odpověď pod tím si lze představit skoro cokoliv, možná i to, co bys nechtěla

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

69 %
73 hlasů

5 %
5 hlasů

Celkem hlasovalo 106 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici