banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Manžel mě rozmazluje - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, tak můj manžel mi řekl, ať si zajdu na masáž nebo prostě udělám nějaký relax. Našla jsem si jedno místo v UL. Je to tzv. \"Rozmazlovací balíček\". Jen mám už předem divný pocit z toho, že bych měla být někde 30 minut zavřená. Šly byste do toho?http://www.revitalizacnicentrum.xf.cz/bal.php
já bych určitě šla
to může být dobrý náhodou,uzavřené prostory taky moc nemusím,ale v tomhle se podle všeho budeš cítit klidně a uvolněně..určitě pak napiš,jaké to bylo!
neváhala bych ani minutu, jezdím s kamarádkou 2x ročně na \"dámský víkend \"(přímo se to tak jmenuje) do Poděbrad a je to supeeer, takže ty si užij pořádný relax
Já bych to brala všema dvaceti.Je pěkné že tě manžílek rozmazluje
Jdi do toho,je to super,uvidíš že si to užiješ
Teda to je úžasnýHned bych toho využila
no vypada to dobre,ja bych sla hned
@Chanel takove veci bych brala vsemi peti pro mne nejlepsimi darky jsou masaze,kosmetika pedikura,sauna....fakt uzi si to urcite to bude bajecny:-))
jééé já bych šla jen nevím jestli bych se nestyděla co ho to napadlo? viděl jaksi unavená viď?
@Gigi Stěžuji si na záda. Někdy z toho asi bolí hlava. Taky má asi výčitky, že si občas zajde na pivko ... a já stále doma.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40