Máme společné zájmy - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 355 příspěvků


Zahradka
Jo jo, to slo rychle..kojeni a tahle super dietka. Ono pak najdes co jist, ale vetsina toho je fakt dost draha no
Káva
Dobrutka musi byt ;-)
Sbírání hub
Jj taky predem varuji


Káva
Ja si vcera hned dosla pro kinder cokoladu :-D
Zahradka
Presne a kdyz uz neco, je to strasne drahe..kokosove jogurty jsou docela raketa a bezlepkovy chleba taky, ale v tom je vetsinou mleko, takze ten jsem stejne nemohla
Sbírání hub
Ja vzdycky doufam, ze di to babicka dovytridi


Sbírání hub
já si už taky nejsem jistá, ale je podezřelé, když těch hřibů je moc vedle sebe a mají světle žluté klobouky :-D a taky nevím, jestli bych poznala hřiba satana...Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
17 %
4 hlasy
78 %
18 hlasů
4 %
1 hlas
Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků