banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mamas & Papas - diskuze

22 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
viděli jste nebo budete dneska koukat na ČT1? já viděla včera, stáhla jsem z netu a nevím ani jaký z toho mám pocit - takový rozporuplný, spíš smutný a depresivní, jako z většiny českých filmů..
videla a musela se divat povine cela rodina hraje tam muz a jedna cast je tocena u neho v praci
viděla jsem to teď v telce. přišlo mi to moc smutný, několikrát jsem skoro brečela. ale líbilo se mi to moc.a strašně mě zaujalo, jakým způsobem to bylo natáčený, hlavně to, že herci neměli předepsaný dialogy..nemyslím si, že většina českých filmů je smutná - se mi zdá, že naopak většina českých filmů jsou komedie
Já to neviděla, děsně mě ten film zajímá, ale momentálně na něj nemám. Myslím, že to není nic pro kojící matky.
@sazicka To není nic pro žádnou matku. Já na tom byla v kině a už se na ten film v životě nepodívám. I Tom řekl, že takový film už znovu vidět nechce. Je to depka. Film je hezkej, k zamyšlení, ale hrozně smutnej a depresivní. Já ho snad prořvala celej. To fakt dvakrát nemusím.
Chtela jsem se divat, ale meli jsme navstevu, takze jsem to bohuzel nevidela. Ale jeji filmy miluju. Nenapsala bys mi, kde jsi to stahla?
Videla jsem a rekla si, ze uz NIKDY se na sve deti nerozcilim Utopie asi, ale vazne dobry film k zamysleni, Alice opet nezklamala
Ceske filmy a hlavne ty novejsi nemam rada. Stava se mi,ze ani nepochopim o cem to melo byt
Viděla jsem jen během reklamy jeden porod a stačilo to, na to budu koukat až budu mít děti velký, rozhodně ne 4 týdny před termínem
@luciasek84
To jsem hrozně obrečela už kdysi dávno...těhotná na to nekoukám.
Nahravame, az ulozime, moc se na to tesim, nevidela jsem. Melta s mlekem uvarena, ted cekem, az prijde tatinek a mrkneme:) Mam ceske filmy rada
Nakonec dnes koukám na Marečku, podeje mi péro.To je muj jeden z nej českých filmu.
neviděla,ale nahrávám si ho a pak se na ěj kouknu a už se těším
Byla jsem na tom v kině,mě se líbil.A večer se dívat budu
@tygřímáma já si místo toho stahuju Muži v naději
@jezurka Skvělá volba.I když slzu jsem taky uronila.Ale já bulím u všeho
@tygřímáma jj Stašová - to zavřu na chvilku oči
@jezurka
Já to dneska uvidím poprvé a moc se na to těším!Miluju české depresivní filmy
Neviděla jsem a v poslední době se mi moc české filmy nelíbí tak asi bude pro Ondru doba ledová
Viděla už jsem na HBO a taky myslím,že mi z toho bylo divně.Koukat dnes nebudu. Díváme se na hlas.Gabka ta má kámošku tak fandíme.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40