banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

malý vzteklounek - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
dneska jsme vstávali skoro v 9, je to super, ale pak se nedá nic stihnout. Šli jsme teda aspoň na chvilku ven, potkali jsme malýho kámoše, který se hrál s dětskou sekačkou, Kuba udělal takovou scénu, jak už dlouho ne.A díky tomu jsem se dozvěděla, že mají v Penny v tom venkovním stanu ty sekačky prý jen za 99kč. Takže hned jak taťka přijde z práce, jede se koupit, snad ještě nějaká na nás zbyde.
máme sekačku!!!!No nekupte to za 99kč
tak honem ,aby nějaká zůstala :-)))

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
4 hlasy

78 %
18 hlasů

4 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40