banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

malování - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
letos budem malovat kuchyn a chtěla bych zase nějakou barvičku,poradte jak máte vymalováno vy jo a za jak dlouho malujete my dle potřeby ted je to po 2 letech a už je to zapotřebí hlavně okolo kamen
Máme vše bílé. Bydlíme tady přes 7 let a zatím není potřeba malovat.
my máme barevný všechny místnosti, ale nikdy bych už do barev nešla. Bílá, max nějaká světlá barva děcku do pokojíčku, ale jinak barvy už nechci ani vidět :) Takže i do kuchyně bych prdla bílou.
já radši nepíšu nic, my už skoro rok máme pouze štuk neb manžel není schopen vymalovat :-D a to má v podstatě jednu stěnu a kousek Ale až někdy vymalujem půjdu do bílé, jiná mě k červené lince nenapadá, předtím jsme měli světlehnědou linku a k tomu jednu stěnu červenou.
prvni barva byla cerveno zluta ale na podzim jsem licila a barvy ted mame takova capuccino a k tomu svetle zluta....ja jsem blazen mame cely byt barevny a maluju cca co druhej rok ale ja su blazen a strasne me to bavi a porad neco vymyslim treba ted mam nove vymalovanou loznici na zeleno a na to jsem kruzitkem udelala velk cerny kola a temperama je vymylovala na cerno a moc se mi to libi.jen to musim ted opravit protoze nasi vendu nenapadlo nic jinyho nez vzit vlhceny ubrousek a jedno cerne kolo rozmazat:-(((((tak to musim opravit ale jinak me se to libi mooc.
Maluji,když to předělávam.Vše na bílo.I když jednu stěnu v kuchyni mám barevnou, byla už bíla,žlutá,modrá a ted je fialová.Letos už jí asi nechám nově omítnout a bude bíla.Chci docilít ,že všude budou tmavé podlahy,bílé zdi a bíli nábytek.
Radí se špatně, záleží jakou máte kuchyň, podlahu, doplňky... ne vše se ke všemu hodí. My máme zdi cihlově hnědo-červené. Malujeme podle potřeby. Něco bylo potřeba vymalovat po dvou letech, něco je v pohodě i po pěti.
oranžovou. Malovali jsme po pěti letech, protože jsme dělali rekonstrukci, jinak by to ještě vydrželo.
ahoj Gábi, my máme bílou, vypadá to, že letos nebo příští rok taky budeme malovat, a taky mám nad dlaždičkama cákance od mastnýho, vajíčka bouchaly. Loni o Vánocích jsme malovali ložnici a chodbu. Ať se dílo daří. Oranožovu máme v ložnici.
my mame jasne zlutou, kuchyn mam tresen s vanilkou,
my máme všude bílo..obklady máme bílo béžové:)varnou desku mám na ostrůvku takže se nebojím,že bude něco na zdi možná tak na zemijo a malovat budem až bude třeba
Já mám kuchyň oranžovou. letos bych ráda vymalovala, přemýšlím o meruňkové
@tygřímáma my máme takovou tmavší merunku,přemýšlím a banánový,musím se zeptat zda to přetře ta barva

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40