banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Léto - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Léto úplně nejradši trávím někde u moře, nebo klidně i v Česku, ale prostě u vody.. Máme dvě malé děti a je to jediných 14 dní, kdy můžu opravdu vypnout. :) Teď teda bereme do Řecka i děti, tak snad vše proběhne podle plánů. :D Teď si jen skočím do Billy pro nějaké nutnosti, viz https://www.letakomat.cz/billa/hlavni-letak-od-stredy-27-06-2018/ 5. strana a 2.7 odlítáme, držte palce

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40