banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Laskavý císařský řez - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Díky za zpracování tématu!

Rodila jsem dvakrát císařským řezem a jsou dvě dvě zcela odlišné zkušenosti. Nemálo věcí je o lidech... tedy od rodičky až po toho nejposlednějšího člena zdravotnického týmu. Druhý porod naštěstí přemazal mnoho smutků z porodu prvního... Za čež jsem ráda, protože první porod byl sám o sobě dlouhodobou antikoncepcí. A i v den druhého porodu jsem v podstatě v hloubi myslela na to, abych porod přežila a nakonec největší error druhé porodu je pořezaná hlavička dítěte. A i to je téma, o kterém se běžně nemluví... A v den, kdy se moje druhé dítko narodilo se jim to na sále podařilo hned dvakrát.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40