banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kuchynka - diskuze

23 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ... začla jsem si přivydelavat a tak nejak uz neni tolik casu :((Potřebovala bych znat vaše postřehy ... chceme Elince od nas, a babicek koupit na narozky kucjynku ... vsude kde jsme a maji ji tam si s ni hraje ...Chceme drevenou a ja se nemuzu rozhodnout.1. ta se me libi siilene moc .. ma jodne odkladaciho prostoru a hlavne - ta cena je super!!! ale ta barva!!! Mame bilo-zeleno-modry pokoj a ted v tom ta ruzova??!!http://detske-kuchynky.heureka.cz/woody-kuchynsky-ostrov-trendy/galerie/2. Ta z Ikei je uuzasna .. ale ma malo mista a ta cena :(( Jako klidne bych nejakou stovku pridala, ale prijde me to uz zbytec. Ale je proste uzasna!!!http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S49874533/Co myslite vy??!! Mate zkusenost s nekterou??!!Dekuji moc!!
Ta z Ikey je fakt boží, koukám tam na ni pokaždé, když tam jdeme.. ale ta cena... my jsme naší malé kupovali kuchyňku odtud - https://hrackyzadobrekacky.cz/detsky-pokoj/detska-kuchynka - jen není dřevěná, ale plastová, ale zato má i ledničku a dřez, kde z baterie teče i voda (pokud ji tam napustíte). :)
Osobně bych dřevěnou nekoupila A když už pominu fakt, že ta růžová by mne zabila , tak jedině Ikeu. U té vím, že snese pořádnou zátěž. Neteř měla nějakou dřevěnou, drahou... a po roce kupovali novou plastovou, protože tu dřevěnou úplně dorasovala a jak to nebylo moc barevné, tak jí to po chvilce ani moc nelákalo ke hraní. No a než investovat takové velké peníze (není jisté, že když to bude mít doma, že ji to bude pořád ještě bavit), rozmělnila bych to do více tématických věcí. Tzn. koupila bych nějakou plastovou, levnější kuchyňku, prodávají se i vkusné a k tomu různé spotřebiče, nádobí, plastové/dřevěné/látkové ovoce, zeleninu, dortíky atd. atd.
@Sphinx Já nemůžu koupit plastovou, pže nenavidim plastové hračky, jsou to kyče ... a určitě od tetiček dostane prave doplnky, co jsi psala (má je slíbené) ... takže si myslim, že si u toho vyhraje hodně :)))
Mě se líbí tahle, ale zase je o dost menší, než ta ikeácká.http://deti.aukro.cz/detska-drevena-kuchynka-i2706901098.html
@Ewík82 mě se právě tato nelibi .. přijde mě jak ze 70tých let :)))
@elik.kreckuj tak to se mi na ní právě líbí ale my máme na kuchyňku ještě tak dva roky čas
ted maji v katalogu asi bambule nebo dracik drevene a i plastove kuchynky...drevena byla asi do modra
Mě se líbí ta první, ta z Ikey se mi nelíbí vůbec. Ani naživo. A u nás bude kuchyňka asi v kuchyni...do pokojíčku nemá šanci se vejít:D
a co tahle?/www.drevenedomecky.cz/drevenedomecky/eshop/4-1-Drevene-detske-kuchynky/0/5/394-Detska-drevena-kuchynka-Extra-whitetaky k vánocům vybíráme
@Zavadilka Tery, ta je uzasna!!!! Ale podivej, a precti si, co jsem nasla:http://www.modrykonik.cz/fotoblog/to.nejde/album/inspirace-k-druhym-narozeninam/7919816/
@elik.kreckuj hm...tak nic...škoda. Je ale opravdu krásná
@Zavadilka je dokonala ... a tady mas to, co mi psala maminka - takze ja du do ni :))) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eveluska/album/kuchynka-pro-kluka-drevena/7985467/
@Zavadilka Nasla jsem pani, co si ji kupovala ... napsala jsem ji, jestli i po roce je tak spookjena, jak pise ... uvidim, co mi odepise ... pokud napise ze ano, tak ji beru :)) nakoupim i nejake drevene doplnky a bude to naaadhernej darek :)))
http://www.aaahracky.cz/hracky-pro-holky/1945-drevena-kuchynka-zauber-4020972015228.htmlTa taky není špatná.A tahle je mazec.To jen jako co všecko se dělá.https://www.sparkys.cz/kidkraft-drevena-kuchynka-espresso
@Honafa Tak nad tou prvni jsem taky premyslela, ale ona ma celkovou vysku kolem cca 60cm, coz je malo .. to ta pracovni plocha bude tak 35cm, maximalne ... nooo, a ta druha, by se asi nevesla ani do pokojiku :))))
já chci tu první!! uzasna barva!!! a tobíkovi se bude libit:o)))
@amalie2011 Tak jestli se bude libit Tobikovi, tak ju berem :))
Až na tu barvu je mnohem lepší ta první, ta druhá je taková malá a strohá. Taky bych ještě zapátrala. Co něco takového? http://drewmax.cz/obchod/detsky-pokoj/zabava/drevena-detska-kuchynka-191351.html
@IvetJas tahle me jeste nadchla ... ale vadi me, ze jsem ji nevidela ve skutesnostihttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48907873&tab=4
@elik.kreckuj Hmm, v tom zeleném vypadá dobře a asi by i ladila?
@IvetJas Tu jseme mela vybranou jako prvni, ale pak kdyz jsem uvidela ty 2, co jsem vam sem dala, me tahle prisla jak z 80tych let :)))
Máš pravdu ta první je užasná,ale strašně jedovatá růžová.Ta ikeová je fajn,ale zas malá za ty prachy.Hledej dál.Třeba i u nějakého truhláře,nebo menší firmy.
@Honafa tahle me jeste nadchla ... ale vadi me, ze jsem ji nevidela ve skutesnostihttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48907873&tab=4

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40