banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

krásné u nás sluníčkové poledne, my včera do 23h, ještě rozo... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
krásné u nás sluníčkové poledne, my včera do 23h, ještě rozodovai, zda zvětšit baráček o půl metra a domluvili sme se že ano a šli sme spát, malý hore v 5, ale do půl sedmé se nechal u kecat, i když od 6 už byl hore, ale vystačil si s pícháním do maminky a tatínka kam se dalo. jak odešli tatínek s terkou, tak sme šli uklidit plný prádelní koše poskládaného prádla do skříní, já trochu probrala malému oblečení,s táhla peřiny, hodila do pračky a na 9h sme byli ve školičce, bylo to super, děti si hrály a my si pokecaly. v 11h domů, malý dostal skleničku a šel do hajan, já hodila do hrnce polívku a krásně tu voní, vynesla koše a najedla se. hodím prádlo do sušičky a hodím další várku prádla a v půl 2 musím obudit malého (proto šel spát tak brzo) a vezu ho babi a já jdu an kosmetiku, ve tři bych měla být hotová, tak vyzvednu prcka a budeme na zahradě, pohrabeme listí a zlikvidujeme několik krtičáků, co nám tu strýc krtek nechal. na 18h ze zumba, takže se moc těším.
Pěkně bohatý program
pěkný zbytek dne
tak u vás je snad jediné místo v ČR, kde je dnes jasno, u vás je totiž sluníčko skoro pořád. takže to teda ne, kdeže já se budu koukat po pozemcích ve středních Čechách, já chcu jít bydlet k UH, z těch mlh mám akorát depku. jen teda nevím, jak přesvědčit tatínka, že mu firma bude prosperovat i tam
@Moňulínek84 super, už se těším ne fakt, tady bylo do teď krásně, už zapadá sluníčko, a já sem ráda, načerpávám se energií, ale včera co sem jela do UH, tak u nás sluníčko a v UH mlha, ale pak se to během hodiny vyčasilo i tam
Hezký zbytek dne
Ty vším tak pěkně hážeš.Ty to máš jak na hřišti.Stoupneš si doprostředka a hop hop a je to.Kéž,by.
pekny den
pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici