banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

krásné sluníčkové ráno, my včera teda dopadli celý den byl s... - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
krásné sluníčkové ráno, my včera teda dopadli celý den byl super, u kamarádky to bylo skvělé, pokecaly sme, kluci si pohráli, na o bylo půl paté, a že už musíme, abychom stihli další věci a tak dávám věci do auta, malý stojí vedle mě a jede auto a neím co mu je, teď se bojí když projede traktor, auto a otočil se zbrkle a chtěl pryč a zakopl a spadl na rozbitý patník přímo bradou. začal ječet, tak ho zvednu, že dobrý a brada rozsekla a crčela mu z toho krev, tak kámoška zavolala své známé, co je zdr. sestrou, zda se mu na to nepodívá a nedá mašličku, tak sme jeli,ona že to je hluboké na šití, ať jedeme na pohotovost, tak já se rozeřvala a jela, z pohotovosti mě poslali na ORL, že je tam jemnější šití, tak sme šli, dr. se mu na to koukla, vyčistila od kamínků a že to šít nebudeme, tak mu dala mašličku, zalepila (ježíš, ten ječel, nebylo možný, co dělal,já ho držela, spocená, malý úplně durch, no masakr)a že týden mu to nemám sundávat, tak sme jeli domů, rychle pro věci a zase pro rukávce a vše co je na zítřek potřeba, dojeli sme kolem osmé domů, malý jak slintá, tak to měl odlepené i tu mašliču a bradu rozšklebenou, tak tatínek vystřihl mašličky a snažila sem se mu to zalepit, ale zase jak slintá, tak se mu to oddělavátakže musíme dneska do lékárny pro nějaké ty náplasti, aby to měl chráněné. takže tak sme dopadli. a teď ráno se obudil a rýma jako blázen, bobeček můj, za chvíli pojedeme pro babi k vlaku, tak se podíváme na vláčky a pojedeme do města, ještě dokoupit nějaké maličkosti a pak domů, babi bude žehlit sukně a my se chystat a na půl patou jdu na vázání šátku a musíme nazdobit vozíček. tak krásný den berušky.
chtelo by to stripy primo,ty lepsi drzi.meli jich vam dat vic sebou.jinak at se to bobankoj rychle zahoji
To je skoro škoda, že mu to nešili. Sice by to asi byl řev, ale zase by mu to pěkně srostlo. Snad to nějak uhlídáš. Pevné nervy přeju.
Kvítečkovi foukám na bebíčko
Ivi, to je mi tak moc líto, co jste si prožili... Jste moc stateční Kvítečkovi posíláme velikou pusinku a těšíme se, že vám zítra zamáváme v průvodu
bobek maly.. to bude zitra krasný v kroji s rozbitou bradou:o))) uz se na vas tesime.. jsme ve zline uz od vcera, tak pripravy jedou v plnem proudu:D:D at ho to moc neboli a uzijte si den!!!
Uf, tak hlavně, ať se mu to brzy zahojí. Držte se.
bobišek malej, ať se mu to brzo zahojí. hezký den
Ivi myslím, že existuje náplast i voděodolná. Přeji, aby se to Květoškovi brzy zahojilo a krásný den.
@zanlena no teď se mu to ráno zase odlepilo, tak sem se snažila mu tam dát aspoň jednu část mašličky, ale sama to neudělám, sice sem mu znehybnila ruce, ale hlavu ne musím koupit naplasti na mašličky a nějaké ty krycí a pak to s mamkou nějak zkusíme zalepit, ach jo

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40