banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Krásné dobré ráno berušky - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
posílám hubinky ze zamračeného severu. Akutálně jsme nemocní my dva s manželem. Bublinka zatím odolává. Chodíme oba dva doma s rouškou a Bublinu dopuju vitamínama a Imunitem. Tomášek na nás na oba kouká, proč tu roušku máme a chce nám ji sundat, vadí mu, že nám nevidí na pusu. Máme za sebou první premiovou noc, kdy Tomášek spal sám v pokojíčku, aby to od nás nechytil. Dopadlo to super, spal o poznání klidněji, než když je s námi v ložnici. Zatím jsem ho teda nechala v jeho špriclové postýlce, aby mi v noci případně nelezl po bytě. Manžel se utábořil v obýváku na gauči, abychom si to nepřenášeli i mezi sebou. Nejhorší na tom bylo, že mu asi třikrát řvaly oba telefony a on spal dál a nechal je na budík zvonit oba dva a já ho neměla vedle sebe a nemohla na něj zařvat, ať to sakra vypne, že nemůžu spát. A tohle je každý den, fakt bych do něj kopla. Neví, v kolik má jít chrápat, a mě pak budí ty jeho debilní telefony, protože on je mrtvola a ještě zaspí. Muselo to ven, aby se mi ulevilo a já zbytečně neječela na něj. To je výhoda BOLu, ulevím si a nemusím ječet na něj. Krásný den, Berušky.
přeji brzké uzdravení
Přeju pěkný den, Kačko. Ať jste brzy v pohodě a Tomáškovi posíláme na další posílení imunity pusinku
Pěkný den a ať se oba co nejdřív uzdravíte.
Brzo se uzdravte a Tomášek ať to nechytne, hezký den
Hezký den a rychlé uzdravení.
Ať jste brzo zase v pohodě, hezký den
Kačko, mluvíš mi z duše. Tohle mě dokáže hned po ránu pěkně nastartovat. Manželovým budíkem se vzbudím já a Baruška a s ním to ani nehne a dalších půl hodiny spí a já už tu knitám a hlídám Barušku. Zabít.
Rychle se uzdravte
brzy se uzdravte a krásnou středu
brzske uzdraveni a hezky den
Rychle se uzdravte
Krásný den. A přeji ať jste brzy fit.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici