banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kosmetika HIPP - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj maminky.Měla bych prosbu. Máte některá zkušenost s dětskou kosmetikou HIPP? Ráda bych znala vaše názory. Děkuju.
můžu jen doporučit, po Batoleti je to druhá kterou Anetka snáší perfektně a hlavně krém na opruzeniny hned zabírá
@Mirka85 na opruzeniny nám pomáhá měsíčkový krém od weledy, http://www.krasa.cz/mesickovy-kojenecky-krem.html
Používala jsem od malička olejíček a byl bezva. Jinak jsem měla a kupuju hodně Sebamed.
Moc děkuju za názory. Já jsem používala v těhu nějakou dobu ten olej na bříško a byl moc příjmený tak jsem dneska zkusila koupit sadu pro miminko tak doufám, že taky bude vyhovovat.
Používáme sprchový gel a s tím jsme spokojení. Měli jsme masážní olej a ten byl taky moc fajn. Takže bych se nebála ani dalších výrobků.
my používáme sprcháč a taky krém na prdleku občas. taky jsme měli krém na tělo,ale pak jsme od někoho dostali niveu,tak jsme u ní zůstali. ale HIPP je dle mé zkušenosti OK. nikdy žádný problém nebyl
my máme skoro celou řadou ,akorát na zadeček máme rybilku a obrovcká spokojenostnikdy žádná reakce ,krásně voní ,dobře se vstřebává ,nenechá mastnou kůžíi a není drahá.takže super

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40