banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kosilky vs pyzama vs vytahana trika - diskuze

43 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Vazene damy, priznejte se v cem spite!Kdyz manzel pred par dny mlel neco o satenovych kosilkach a jinem pradle (do ktereho se za A) nevejdu, a za B) je mi ho lito spinit prosakujicim mlekem) zcela jsem ho ignorovala.Nicmene jsem se hluboce zamyslela a chci si koupit nejake nove nocni pradlo. Rada bych prijemny material, muze byt i castecne syntetika, ale s podilem bavlny, nejlepe kosilka, ktera by aspon castecne drzela poprsi tam, kde puvodne bylo Co nosite vy? Mate nejaky typ na super prijemne hezke nocni pradlo?
Většinou spím nahá. Je to nejlepší, do ničeho se nezamotávám, nic mě netlačí...
spim v nocni kosily, nejradeji bavlnene.. me je proste v tom satenu zima. Takze v zime aby mela kosilka kratky rukav (dlouhy nemam rada), v lete jen uzka raminka. Delka max po kolena, spis do pulky stehen.
Teď v zimě mám pyžama a v létě jednu saténovou košilku,jednu bavlněnou (obě na ramínka)a pak jeden komplet - kraťásky s nátělníkem.Ve velkém vytahaném tričku jsem spala jako těhotná,protože jsem se do ničeho menšího nevlezla a k tomu trenýrky od muže
Já spím v teplácích a tričku...V létě v kalhotkách a tílku. Mám na slavnostní chvíle kratáska a tričko jako dohromady pyžamo...Hezkou saténovou noční košilku nemám a asi jí mít ani nebudu.
Já jsem si na konci těhotenství koupila fakt pěknou košilku, abych po tom ukrutném těhotenství byla v noci už zase trochu sexyna. Je sice bavlněná, žádnej satén, ale i tak krásná, meruňková s lehounkou kraječkou a pěkně tvarovaná kolem prsou - jami jami- bohužel já v ní zatím stále vypadám jako obluda...na sexynu si manežel ještě počká asi tak 10 shazovacích poporodních kil
@ŠárkaBil to zni dobre, takova nejaka kosilka by se mi taky sikla... no a i s kilama navic to mame obdobne
Pyžamo, někdy i manželovo a v létě košilku. Ale nikterak sexy s velkou žirafou Aminou
Momentálně spím v noční košili s Minnie :DDD. Jinak vedou pyžamové kraťasy a tričko. No a když je velká zima, tak vytáhnu flanelové pyžamo.
většinou nahá, pokud někde jsme tak v pyžamku s kraťáskama a tričku
Já musím mít pyžaové kraťasy a tričko, celoročně. Košilku si beru jen když jako vím že něco bude a hned jí pak svléknu :) V noční košili jsem nespala snad nikdy, mě vadí spodní větrání :DDD
v manzleove triku ,ponozkach a kratkych gatkach...menim to co 2 dny,protoze proste nesnesu mit nic dele..v kosilkach by me byla zima,protoze by mi tahlo na ramena,pyzama moc nemusim,a manzelovo triko je akorat dlouhe at mi necuci pupek a vse a siroke akorat tak,ze se v nem dobre otaci a ja se do nej nezamotam
já spím ve vytahaném triku a kalhotkách...
spím v noční košili
V nočních košilkách, v létě mám šortky a tílko nebo jsme nahá...blíží se ale doba, kdy si vyberu na spinkání něco extra..Minulý týden jsme vidéla přesně to co jsem si představovala...nádherný kousek.
Já tričko a kalhotky, v létě nátělník a kalhotky. Chlapovi je jedno v čem spím, neb v tom čem spíme se vidíme minimálně :-D
Tak mě napadá na co řešit košilku, která drží poprsí, když dojde na věc tak ji stejně asi sundáš.
@zanlena joooo me ani tak neslo o to aby kosilka neco drzela pri aktu... jako spis abych v ni vypadala pekne a ja mam rada, kdyz jsou treba i tricka strizena pod prsy a ta horni cast jako zavinovaci nebo jen krizem... tak neco
Mám ráda pohodlí a taky bavlnu, syntetiku na těle nesnesu, běhá mi z ní mráz po zádech. Takže noční bavlněné košile, podle ročního období buď lehčí s kr. rukávem nebo teplejší s dl. rukávem.
Nejradši mám bavlněnou noční košili jako maxitriko. Zrovna včera jsem si koupila triko s kraťaskama, kluci mě to odsouhlasili byla na tom krásná opice. Při mých mírách nehrozí žádné sexy košilky
Nahá a kdyby hořelo mám u postele připravenou sexy košilku.V té spím i mimo domov. Ted je to aktuálně fialovo bíla.Je na ramínka a krajková.
@Honafa vždy připravena
V hroznych diravych obrtrikach a volnych pyzamovych gatich. Ale nahodou, zas tak nesexy to neni. Dost casto to pak v posteli svliknu.Mam to jako spolecensky vecerni a ranni odev, at mi neni nahate zima a navstevam nepadaji oci z dulku
@zajic
@zajic přesně jako já
V létě nahá, na jaře mám noční košilky, celkem sexy nebo saténovou soupravičku, co jsem dostala. V zimě v triku a trenkách nebo pyžamových kalhotách. V kojícím období v kojící košili nebo taky triko a trenky.
Tak to ja ti neporadim, protoze my s manzelem spime nahati :)
@pecko
Spím v saténových košilkách. Jen žádný chlap to neocení. Škoda, nevím, o co přichází. Ale já se v tom cítím dobře
@tygřímáma to se mi libi... mit styl, i kdyz se nikdo nekouka
@Tris Bych byla raději, kdyby se nějaký sympaťák koukal
Od září do června spím v pyžamu a většinou i ponožkách. Na léto mám pár krásných saténových košilek.
@Evulik25 bez ponozek do postele nelezu..ani pri sexu nesundavam!! a to muze byt venku 40st, klidne budu naha-ale na ponouzky mi nikdo nesahne:D
@amalie2011
@Evulik25 ponozky jsou v pohode Kdyz se nam s manzelem stalo, ze ponozky byly to jedine, co jsme meli oblecene, rekl, ze to dokazuje jak jsme oba hrozne cudni a nezkazeni
@Tris to si budu pamatovat, až se budu cítit cudně a zkaženě
Spím nahá. Když mám MS, tak v kalhotkách. Když je u nás návštěva, tak v noční košili nebo pyžamu. Satén jsem dostala jednou od mamky, když mi bylo asi 18, moc jsem se s ním nesžila :)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40