banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kontrolní UTZ - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsme byly s malou na kotrolním sonu ledvin. Když se narodila, tak měla jednu trošku větší.Už se jí to srovnalo prďolce naší. Akorát musíme chodit na kontrolní UTZ, příští za půl roku, takže na třičtvrtě roce. Doufám, že už to bude vždycky dobrý.
to je dobrá zpráva,ať už to má úplně v pořádku kočička.
Přeji, aby to už bylo v pořádku
To je moc dobře. My jdeme taky na ledvinky příští týden.Taky to máme jako vrozenou vadu,sledovali malého už v těhotenství.Jedna se nám už spravila sama,a teď v 6týdnech jdeme na tu kontrolu,tak bych si přála,aby to byla taky taková dobrá zpráva.
@Kajdda Tak snad to budete mít taky dobré. Pan Dr. říkal, že se to stává docela často a že v 99% se to srovná samo. Někdy, že to trvá dýl a někdy je to dřív. My patříme mezi ty dřív a to jsme byly na kontrole na 3 měsících. Takže jestli to nebudete mít v pořádku, tak neveš hlavu, ještě máte čas. Ale je to mazec, co?Ještě mi Dr. na UTZ říkal, že když bude mít malá teplotu, tak se musí zkontrolavat moč. Asi pokaždý. Musim se na to zeptat ještě našeho dětského, až tam půjdeme. Protože jsem poslouchala na půl ucha a nevim, jestli jsem dobře slyšela. Říkali ti taky něco podobnýho?
@Mis Zatím neříkali,udělali jen kontrolní UTZ v porodnici,to řekl že ta jedna strana je už ok.ale neměl to s čím srovnat,nebo před tím byl UTZ před porodem,a to mohlo být zkreslené,takže teprv uvidím,až to srovnají teď s těmi výsledky.Jinak jsem si s tím užila celé těh.od 30týdne jsme byli každý týden na UTZ,byla jsem vystresovaná a v nervech,at se malý narodí v pořádku,mě strašili pak plastikou močové trubice a různé takové věci,co jsem nechtěla slyšet,že by mu museli udělat.Ale snad to bude dobrý,už ta jedna strana že se spravila je super.
to jsou supr zprávy :) a fajn, že to takhle kontrolujou, držím palce, aby už to bylo v pohodě :)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40