banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kontrola se blíží 10.3. - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj, holky,tak blíží se mi další kontrola která bude 10.3.,podle PM bych měla být ten týden jak tam půjdu ve 12 týdnu,začínám být trochu nervozní,jste taky vždycky trochu nervozní před kontrolou?
taky vždy čekám co bude, jestli je vše ok...já jdu na kontrolu 17.3
Ahojky, já jsem vždycky dost nervózní. Jestli je všechno v pořádku. Já mám další kontrolu 16. :-)Tak dej pak vědět, co nového. A opatruj se.
Já jsem většinou v klidu, nervozitu jsem si užila v prvních týdnech v nemocnici, kdy se čekalo, zda to bude mimoděložní nebo normální. Včera jsem byla taky na UZ, ale nějakém lepším, kde měli zjistit přesné stáří mimí, ale vyšlo jim početí na datum, kdy jsem měla ještě menstruaci a první styk jsme měli asi až 10-dní po jejich termínu. Tak jsem z toho trochu zmatená, ale jinak se zdá, že je všechno v pořádku.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici