banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Konečně jsem se odhodlala... - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
už nějaký čas se sem chodím koukat a pročítat vaše příspěvky. Gábinka má 14 měsíců a před týdnem se zařadila mezi začínající chodce. Je šikulka, každý den jí to jde lépe a lépe.
Je další malá Gábinka to se nám to pěkně rozrustá.
o vida, nová virtuální přítelkyněahoj a vítej mezi námi. Gábinka sice roku neutekla ale ona to dožene, neboj. Jsi pyšná matka,,co ?? Taky jsem byla když mi holky začaly ťapkat
šikulka, tak jen tak dále
To je šikovná, za chvíli budě běhat jak čamrda.
paráda a má hezký jméno
supr
Za chvilku ji nebudeš stíhat
A za chviličku bude běhat jako šídlo. Je šikovná.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici