banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

konečně i u našich se dal vytáhnou bazén a tak byl Kvíteček... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
konečně i u našich se dal vytáhnou bazén a tak byl Kvíteček celé odpoledne až do večera naložený ve vodě. Kikuška chrupkala 2h v postýlce, pak si hrála na dece a pak jezdila s dědou v kočárku, prostě pohodový, suprový den. já se teda přismahla, ale zítra musím opět hnout s plevelením zahrady, tak si zase smahnu záda teď jdu třídit mimi věci, dojede ve středu kamarádka a chce něco na malou, tak mám co dělat. krásný letní večer bolečky
Hezký den, Ivanko. Taky jsem včera plevelila zahrádku a přismahla si záda
No nejspíš už asi dobrou noc.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40