banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Konečně foto - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem konečně nahrála foto bříška!
No a kdepak ho máš? Nemůžu se na Tebe dostat, tak se pochlub:-)
@Justík ja taky nemohla a nevedela jak a pak jsem nasla nahore tu kolonku fota-blog-srazy a tam to je.posledni prispevky nebo das nalevo fotogalerie.taky jsme doted o tom nevedela.proto mi bylo zahadou,ze jsem vkladala nove fotky aniz bych rekla holky juknete a uz mi psali jee pekny pokojicek.a ted az me trklo,ze se staci podivat tam a mas krasny prehled kdo co jak vlozil naposledy a nemusis nikam sahodlouze klikat..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40