banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Konec - diskuze

30 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj holky, dlouho jsem tu nepsala, řešila jsem doma problémy, ale tedˇ už to napsat můžu...s mým mužem je konec...před dvěma měsíci jsem zjistila, že má poměr se svou kolegyní v práci ( je jí 30 a má 5-ti letého syna, je vdaná), on slíbil, že to ukončí, ale neudělal to, prý to nešlo..to jsem se však dozvěděla až po dalším měsící, v našem počítači jsem dokonce našla její fotky u nás doma v MÉM županu u nás na gauči, v době, kdy já jsem jela s malou na týden na tábor. Udeřila jsem na něj a on říkal, že neví, co má dělat, jeli jsme na dovču všechno byla fajn a já si furt myslela, že mu dojde, že má rodinu a že s námi zůstane. MOžná by to tak i bylo kdyby tu s prominutím čůzu nevyhodil včera její manžel z bytu a ona chudinka nemá kam jít. Tak můj chlap přišel s tím, že chce být s ní, atˇ si prostě najdu nějaké bydlení, že je konec....to je rána pod pás, já vůbec nevím co mám dělat, nevím, kam mám jít a nechápu to...máme spolu skoro dvouletou dceru, já jsem na mateřské, nijak nevydělávám, na nějaký podnájem prostě nemám a navíc jsem asi blbá, ale pořád ho hrozně miluju, dokázala bych mu odpustit všechno, ale on o to nestojí...já vůbec nevím, kam máme s malou jít, on mi řekl, že mám dost času, že si mám v klidu něco najít, jenže já prostě nic platit nezvládnu i když mi bude dávat výživné a navíc tu nechci dlouho zůstávat, když vím, že on je s ní holky mě je z toho tak smutno...navíc jsme si na dovči nedali pozor a já to tedˇ 5 dní nedostala, doufám, že je to jenom z nervů...on mi na to řekl, že jsem to udělala schválně, abych si ho udržela děckem, ale to je úplná blbost omlouvám, se za délku a zmatený příspěvek, mě to nějak nemyslí, jsem na dně....
To je hrozný-co k tomu říct.Nevěru jsem nedávno zažila-zdaleka ne tak se špatným koncem,ale i tak se z toho vzpamatovávám a vím jaký to byl hnusný pocitkdyž jsem to zjistila.Přijmi pomoc rodiny to je důležité a jemu se to jednou vrátí i s úroky-na to já věřím.A to ještě s tebou spí...já nemám slov.DRŽ SE!!!!!
To snad ani není možné Přeji ti hodně sil. A hlavně at vše těžké už máš za sebou.
s prominutím promiň za ten výraz ale na každou svini vždycky dojde,a věř mi, že ono mu to jednou dojde!!!a pak přileze po kolenou,abys ho vzala na milost!nestalo se to přímo sice mě,ale naši se po dvaceti letech rozvedli,táta věčně nevěrnej,dlouho se mnou nekomunikoval a víš kdy mu to došlo, že udělala strašnou chybu?když zjistil, že čekám jeho první vnouče.udobřili jsme se a on je vzornej děda, na kterýho se můžu spolehnout, aspon mi vynahrazuje že v dětsví na mě a na bráchu kašlal.věř mi,dojde i na toho tvýho.přeju ti abys s malou měla hodně síly
Jak pisou holky, je to pekny hnus a hrozne smutne na tom je, ze vase dcera je pro ne taky vzduch. Ja bych uz o nej nestala. Doufam, ze ti pomuzou rodice a nakonec se i bez nej postavis na nohy. Az ho ta cuza kopne do zadku a pujde za jinym, tak si na vas urcite vzpomene, ale to uz bude pozde. Drz se a verim, ze i kdyz to ted nevypada, bude lip.
i tohle je bohužel život, i když je to pěkně sprostý. Jediné co bych viděla jako výhodu, že na každou svini se vaří voda a ani jeho to nemine.
to je desive hnusne,,,je mi to moc lito...nemuzes jit docasne k rodine ??...nevim jak poradit,jen to,ze on je blb a nevaz se uz na nej...jinak pokud vim,tak muzes ziskat i vyzivne na sebe ,teda pokud jste manzele,alespon po dobu co jsi na materske...posilam hodne sil a obejmuti
je mi to moc líto!od takového chlapa rychle pryč jsi mladá krásná ženská, máš skvělou holčičku, zkus na něho zapomenout a zařídit si svůj život jinak.. s maminkou určitě něco vymyslíte udělej si těhutest, ať jsi klidnější, určitě je to tím stresem, který prožíváš..jako bych četla svůj příběh, až na ten byt, z kterého jsem ho musela vyhodit já, protože byl můj, byla to hrozně těžká doba, ale teď už je to pryč, jsem podruhé šťastně vdaná a bývalý manžel už se svou \"šílenou láskou\" dávno není, realita života je totiž jiná než tajné schůzky milenců já jsem se snížila ještě k tomu, že jsem se sešla s ní, doufala jsem, že až pozná že bere tátu rodině, nechá ho být nenechala a teď jsem ráda, jí totiž ani né po roce udělal to stejné drž se, bude líp!!!!!
@jezurka těhu test jsem si udělala, je negativní, tak snad bude všechno ok já jsem se taky snížila k tomu, že jsem jí napsala zprávu atˇ nám ho nechá, je to táta mojí dcery a navzdory tomu všemu já ho pořád miluju, i když po tom co mi provedl vím, že bych neměla...Ale taky vím, že život jde dál a jedním chlapem nic nekončí...ale tedˇ si připadám hrozně zrazená
@Courtney je to pěkně hnusné, co vám udělal a hlavně ten způsob- že si ji vodil k vám domů každý tady ti poradí, ať jdeš od něho a najdeš si někoho lepšího, kdo si tě bude vážit a milovat tě myslím, že mu to po čase dojde, co všechno ztratil.. pokud není schopný se rozhodnout teď a udělat správnou věc, rozhodnout se mezi rodinou, která ho miluje a milenkou, která nemá žádné svědomí je to slaboch a až to trochu přebolí, zjístíš, že je kolem spousta lepších chlapů možná by nebylo špatné, než se vystěhuješ a než mu ta krysa nakuká, že už se o vás nemusí starat, dohodnout se písemně na výchově, výživném pro tebe i malou a majetku.. teď se cítí vinný a uzná, že potřebuješ peníze, po rozchodu se většinou všechno zkomplikuje
Pro takovýho chlapa nemám slov.
To je takový hajzlJá bych ještě dokázala pochopit,že se zamiloval do někoho jiného,i když tě to musí strašně bolet,ale že si ji dotáhne k vám domů a vyfotí si ji na vašem gauči v tvém županu a hlavně,že ti řekne,ať TY si s malou najdeš jiné bydlení,to je HNUSMě je to hrozně líto,že musíš něco takového prožívat,vůbec nevím,co bych na tvém místě dělala...Nepomohli by ti aspoň vaši?
teda, mě je do breku, jako ok, byl nevěrný, ae aby ti řekl, abys vypadla, když má VAŠE dítě a ví, že nemáš prostředky,tak to je hnus a podlost, sobectví a já nevvím co. doufám, že se najde řešení a budeš pak šťastná a on padne na hubu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40