banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Komerční hrdiny ne! - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Skvělý článek, my už máme naštěstí nákupy za sebou, ale ráda bych řekla, že doufám, že to bylo naposledy (i když vím, že ne) :D Každopádně už to podle mě vůbec není jako dřív, kdy vstup do první třídy byl opravdu radost, my jsme z toho měli akorát stresy. A ten rozpočet mi přijde až šílený. Do aktovky jsem chtěla od začátku investovat, o tom nebylo pochyb, protože dítěti nechci ničit záda, ale i v těch kvalitních aktovkách mě překvapilo, jak rozdílné ceny mohou být, pokud se jedná o aktovku "jen" s normálním obrázkem nebo s komerčními vzory. Takže jsem dceři vysvětlila, jak se věci mají a koupili jsme "obyčejnou" aktovku na batohystil.cz za o skoro 500 levněji. A co se týče věcí do školy dle seznamu, doporučuju opravdu počkat na prázdninové slevy na konci prázdnin, protože jinak to vyjde opravdu draze.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40