banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kolika - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Včera mě přepadla ledvinová,naštěstí néé poprvé (a bohužel asi né naposled)takže jsem i vcelku věděla co mám dělat...začalo to lehkým pobolíváním,ale za půl minuty už jsem nebyla schopná vstát ze záchodu..takže jsem se doplazila do ložnice vzbudila manžela.Ten jelikož u toho ještě nebyl trošku zmatkova ale nakonec to zvládlodnesl mě do koupelny,napustil horkou vanu a hodinu seděl u mě než přešla ta nejhorší bolest (mezi tím jsem potřebovala několikrát čůrat a dvakrát zvracet....tomu říkám romantika)pak chudák mazal pro citrony (jediné co pomáhá je citronová šťáva...brrrr,ale na druhou stranu vím,že Tobísek není alergickej,ani po něm neprdívypila sem totiž včera šťávu z půl kila citronů)odvolal dopolední práci,aby se staral o kluky a mě a kdyby to nepřešlo a bylo potřeba vyrazit do neocnice.Nakonec se to obešlo bez komplikací a podle všeho jsem jen prochladla,celé dopoledne jsem spala,člověk by nevěřil jak je bolest vyčerpávající,dneska už je mi fajn,jen sem oprášila ledvinovej pás a vytáhla domácí obuv...to byl zase zážiteček
Chudinko vůbec to neznám ani si neumím představit PS:jen tak pro zasmání......mě by asi manža do té vany neodnesl,snad nějakou kladkou
@Small koukám že se bčas mých padesát kilo hodí
@Andělka to si piš
Uff, to teda nezávidím. Tak ať už je jenom líp...
Bobánko to je strašné.
Vůbec si takovou bolest nedovedu představit.Ale se žlučníkem mám bohaté zkušenosti.Zachovala jsi ale chladnou hlavu a citrony zabraly.Ať už je jen líp.
To musí být strašná bolest,ještě,že už je vše pořádku!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40