banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kojeni u druheho mimi - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Od te doby, co jsem mela zanet v prsu, tvori se mi v nem mene mleka, nez v tom druhym. Nalije se, ale za delsi dobu, nez to zdrave. Zajimalo by me, zda u dalsiho tehotenstvi a nasledneho kojeni toto zustane nebo se to vrati do puvodniho stavu? Ma s tim nektera z vas zkusenosti?
mám zkušenost, u druhého v poho,jakoby zánět nikdy nebyl
já jsem žádný zánět neprodělala a přesto se mi v jednom prsu tvořilo méně mléka a špatně teklo, první dvě děti ho asi ve 2 - 3 měsících odmítaly - zlobily se, že jim to pořádně neteče, tak jsem je kojila pořád jen z jednoho a byl pokoj, třetí dítě jsem z toho netekoucího ani kojit nezačala a celou dlouhou dobu /skoro do 3 let/ jsem ho kojila úspěšně a k jeho i mé spokojenosti jen z jednoho

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40