banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kočárek kterýýýý??? - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky jsem bezradná oba se mi líbí, který by jste braly ???http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=32036956&tab=1 s taškou, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38664431&tab=3 bez tašky
Tak to je dobrý já taky myslela ž eje to pro tebe,až když sem si přečetla že je to pro panenky tak sem pochopila.Jsou fakt dělané dokonale.
ten druhý
Druhý-na co ho potřebuješ?
@Honafa Gabi to je pro panenky..... pro Nikitku na ježíška
@Ivca+Niki Ježíš já jsem blbá a ještě si říkám,že je to nějak levné.
@Honafa nooo to by bylo fajn, kdyby to bylo táák lévné že bohužel ne no. Ono dnes ty kočárky některé vypadají opravdu tak realné jako pro mimi.
@Honafa Děkuji
@Ivca+Niki Zuzi má pro paneku trojkolku a taky-je lepší a hezčí než jsem měla kočárek pro ní.Ten pro Nikču je krásný.
Díky holky , druhý už je objednaný Tmavá je dobrá
druhý
Mně se víc líbí ten první, růžový. Ale to bude asi tím, že nesnáším fialovou barvu
druhy

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40