banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kočárek - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky chceme malé koupit v létě k narozeninkám její první kočárek.Takovej ten malilinkej.At hledám jak hledám,nemůžu na netu nic najít, když zadám kočárek pro panenky,najde mi to ty větší pro starší holčičky.Nevím jaký vyrobce to dělá.Nemáte ho některá doma???Poradte.Díky moc .K.
u nás je mají normálně v obchodě s hračkama
mají ho v tescu. my ho máme. plastový,moc krásný za pár korun
http://blog.babyonline.cz/andulinka/fotogalerie/album/612/Tady je fotka z minulých vánoc,je to on???
@veru-beru jo,jo měli jsme úplně stejný
Kačko jaký přesně myslíš,my dostaly k roku takový plastový,jezdila s ním často i teď jí v tom vozím,stojí asi 250kč,zkusím najít fotku a vložit ti jí.Jinak ty hadrové jsou fakt buď vysoké,nebo těžké,i na Anču to bylo moc,tak jsem nakonec počkali a možná k příštím narozkám.
@veru-beru jo jo ,něco takového ,já koukala po netu ale maj tam spíše pro vetší holčičky,já to chci k jednomu roku.Dříve bývaly takový jakoby igelitový,pidi pro chodící holčičky,fakt takovej maličkej,jestli víš co myslím,obávám se že se už nedělá.Kde jsi ho Verčo sehnala?????
viděla jsem že ty malinké dělá myslím knorr nebo tak nějak je to ta samá značka jako kočárky pro mimča ( jako velkej kočár pro naše miminka )
@cicanek.xxl http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=667866
My už máme ten větší.Ale dá se koupit košatinka ta je maličká a hezká.U nás to prodavají v keramice,mají tam proutěné košíky a kočárky.Nebo někde na trhu.Hodně lidi si to vozí z polska.Stojí to 250kč.Škoda,ten náš už jsem vyhodila.JInak bych ti ho poslala.Zkus zadat na netu-proutěné kočárky a uvidíš co jich bude.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40