banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Klobáska - diskuze

22 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Včera jsem snad po 3 letech snědla klobásku.Inspirovala mě doktorka Kateřina,jak to pořád zakazuje.Nic moc jsem si nepochutnala a ještě mi to stříklo na ružové šatičky.No jo pro bárbiny klobásky nejsou.Kdysi jsem jedla i tři klobásky najednou,kde jsou ty časy.Co vy jak jste na tom s klobáskama?
Jezis ja bych si taaaaak dala takovou tu mastnou, horkou, nezdravou klobasu, kterou prodavaji ty rusky prodavacky ve stancich an Vaclavaku. Teda Gabi, ty mi davas
@happy je klobasky mnam ..si zase musim nekdy koupit treba ostravskou a nebo spiska klobaska ,opavska ,chlopska ..a ktomu treba kren nebo horcice
bbbbrrrr,tak na těch rozhodně neujíždím.A pochutnala sis aspon???
Gábi, z domu jsem byla zvyklá na domácí od rodinného přítele, byly výborné. To, co dnes prodávají i v soukromém řeznictví se vážně nedá, takže nejíme.
Ja to moc nejim, je mi pak z toho blbe. Ale kdyz si manzel obcas nekde koupi(ten je velky milovnik klobas), tak mu to ochutnam
Zajíci klobásy nežerou, to dá rozum.
@zajic
ne často....teplou klobásu moc nemusím,ale když někde zavoní a je k tomu příležitost tak si jí dám. Spíš teda si jí koupí manžel a dá mi kousnout
od doby, co mi vyndali žlučník, takovýhle dobroty nesmím :) a nějak jsem si zvykla a nechybí mi to...
ja rada obcas vybornou klobasku ci salam..ale tim ze nikde nemaji vyborne...to opravdu jim malo..spis kdyz dorazi znamy z venku a dovezou treba domacoi prsut..atd..
taky mám ráda klobásku,a to buď po studenu,nebo i uvařenou.
dlouooooho jsem neměla, ale na vánočním trhu se chystám jednu spolknout
jak jsem psala z Dressden....půl metrová klobása do pořádné bagety! - nejlepší a nejkrásnější zážitek z výletu
Mám je moc ráda,ale domů nekupujem.Jím je tedy jen když děláme očka pro návštěvu a nebo na návštěvě,sem tam tchán přinese domácí,to je mnamka:-)Já se na ně jen v obchodě koukám a to stačí,musím se sice přemáhat:-( ....
Já teda jooooo. Když jsou na náměstí trhy, tak by byl hřích si jí nedat.... No taky se mi jednou podařilo ohodit všechny kolem stojící. Já zůstala čistá. :-))))
No jéjej...Domácí klobása - ta je u nás jako doma
Domů je taky moc nekupu,ale když někdě jsme(trhy,zoo,pouť),dám si jí s ohromnou chutí.Dieta nedieta.
Miluju klobásky a pořádně tučné, tak aby z nich to mastné teklo. S Kremžskou hořčicí Mňam.
Přítel pořád nějaký jí a mě někdy naláká vůně a taky to, že bych si k ní dala hořčici nebo křen..ale nakonec ju ani nedokážu dojíst..vadí mi v nich ty různý kousky špeku nebo co je to bílý, tak je preparuju..já se nenajím, přítele úplně otrávím..su děsná a nepoučitelná (musím ještě podotknout, že si kupuje hodně drahý, tudíž předpokládám, že dobrý a kvalitní, klobásy..a já to nedokážu ocenit:-)
domů mě nenapadne si ji koupit , ale když někde jsme , tak si ráda dám
Me teda moc chutnaji. Hlavne dat si klobasku s chlebem a horcici na vinobrani, vanocnich trzich apod. Ono to jinak smakuje.
@mihra Muj sen je-dát si klobásku v ZOO.Už od dětství.Ještě mě jí nikdo nekoupil.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40