banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

klíšťata - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,prosím Vás nemáte někdo zkušenosti z přípravky proti klíšťatům???Jedu z manželem na chatu k lesu a mám docela obavyNa internetu nemůžu nic najít.A další dotaz jsem ve 20tt ,ale mám hrozně málo pohybu možná něco málo večer mám se něčeho obávat.spíš než pohyby je to takové šimrání v bříšku,ale žádný pořádný kop..Jaké ty pohyby by to měli být ??Asi jsem praštěná nebo to nepoznám já nevím...Každopádně krásný den všem Moňa
Já teda bych doporučila repelent bez deetu. Přímo Protector od Swiss. Dá se koupit v každé lékárně a tím že není toxický tak bych se nebála aplikovat v těhotenství.
Neboj pohyby co máš jsou tak akorát.To já byla za cvoka u doktora když jsem si stěžovala že je necítím každý den(byla jsem v nejakém 23t)a on mě vysvětloval že se určitě hýbe denně,jen já to ještě tak nevnímám nebo se hýbe hlavně v noci.
@Val.J35 Ahoj holky děkuji všem a všem krásný den.Pa Mona
Ahoj Moni s repelenty na klíštata v těhu zkušenost nemám, ale co se pohybů táká myslím že na 20tt žádné velké kopance čekat nemůžeš.Je to spíš jako když ti kručí v břiše a cítí se to jen v klidu.Takže myslím že to máš tak jak to má býtNeboj kopanců si ještě užiješ
@kamila Ahoj děkuji moc,každá odpověď mě uklidní .Hezký den.
@Moninka80 jasně první těhu je celé o pozorování se a nervování se.To znám.Měj se a t je vše v poho
@kamila Kamča má pravdu,já cítila první pohyb v devatenáctém týdnu a bylo to jako když na mě jde průjem,takové něco kolem střev,větší pohyby a kopance mnohem později,dočkáš se ...
@Martina Souhlas - pohyby jsem začala cítit taky relativně později - 19-20. týden. POřád jsem se pozorovala (prvorodička) a teď o dalších 8 týdnu, tam prďola snad hraje fotbalový zápas - neboj kopance přijdou.
@veru-beru Mončo,těch repelentů bych se v těhotenství raději vyvarovala-je to pěkná dávka chémie!!!A ty pohyby-ve dvacátém týdnu neočekávej fotbalový zápas-držím pěsti a pěknou dovolenou

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40