banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Klárce teče z nosu jak z kohoutku, teplotu nemá, nic jiného... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Klárce teče z nosu jak z kohoutku, teplotu nemá, nic jiného jí není, ale dneska se jí na zádíčkách udělala vyřážka (drobná červená krupička) po celých zádech. Jinde to nemá. Netušíte, co by to mohlo být ev. mám s tím něco dělat? Nesvědí jí to.
Zkus Fenistil kapky.
@soni A může je i když jí je 16m?
@sazicka Je tam:Kojenci od 1m do 1 roku 3-10 kapek 3x za den.1 až 3 roky 10-15 kapek 3x za den Já dávám te malé 10 kapek a velké 15.A co to dělá dneska? Šíří se jí to nebo to je lepší?
@soni Dneska je to lepší.
nejsou to potnicky??? jinak byhc mazala cikoliv mas doma a sledovala to..
@amalie2011 Neřekla bych. Uvidíme, budu sledovat.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40