banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kde jsou všichni? :-) - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
hokly, kde jste všechny?? doufám, že ne v porodnici! já už se taky sotva kulím, hlavně ven už se mi nechce, ikdyž je tam krásně.. malá brambůrka se snad nějak jinak natočila, protože kope na opačné straně, ale škytá pořád dole a čímdál víc tam tlačí, tak snad je to dobrý :-) v pátek má Eliška koncert na klavír, doufám, že se ho dočkám :-) jinak mě v noci chytaly křeče do obou palců na ruce - asi mi chybí hořčík? všem přeji hezký den a ať vás mimča moc nezlobí!
Ahoj. My sme tu ešte tiež. Dnes sme 29+1. Včera som bola v poradni. Doktor nečakane spravil utz. Hlavne že potvrdil, že mimi sa má v brušku dobre. A hlavne sa strašne čudoval, že bábo je tak normálne veľké. Povedal mi: ale toto vôbec nevyzerá, že budete mať 4,5 kilové bábo!!! Tak som mu povedala, že to vôbec nevadí Som totiž 2 roky po cisárskom a mám z dalšieho pôrodu strašný strach. a Mudr. mi povedal, že keby malo bábo nad 4 kilá, že to asi bude tlačiť na cisársky a takto vôbec neviem, na čom som. Najhoršie je, že som sa ani nestihla spýtať, čo to bude. Doteraz som sa to ešte nedozvedela. A hlavne už som pochopila, prečo sa táto kolonka volá \"fňukáreň\" Pekné posledné týždne tehuľkovania!!! M
Ahoj holky.Já jsem tady jěště taky.Ale už mě to neba. V pátek mám termín a zrovna i poradnu a podle utz. jak bude prcek otočenej se prej budeme domlouvat co dál.Další termín v úterý tak doufám že to nebudou hrotit a příští týden nejpozději porodím.Zatím to moc nevypadá mimčo se drží pořád vysoko a to skáču na balonu jako šílenec.Jinak je mi kupodivu fajn,dokonce i v noci spím jako kotě.Klidně bych brala rodit dneska je to super datum,a hlavně by to sedělo i s klukama 10,14,24,to by bylo dobrý né? A nebo pak toho 12 ale hlavně at už!!!!!!
ahojky holky, vždycky sem jen zvědavě nakouknu, kdo z vás nechá vzkaz, že už jedeví se něco o Sjů nebo o Agafje? třeba ji ten včerejší Hamilton zabral a jelajinak si už teď neumím představit ještě 8 týdnů do termínu...bříško bolí, tvrdne, Tobiášek kope a tlačí na vše co je kolem něj a já si připadám jak neohrabanej mamut...zatím se mějte krásně a opatrujte sebe i pupíky
@Markus Já jsem tu pořád .. byla jsem na návštěvě a ráno seděl u compu manžel.Přijde mi, že mi bříško o malilinko kleslo, ale jinak mě dneska bolí jen záda.. tlaky na stydkou kost nemám vůbec.. že by klid před bouří ?Teď se chystám do vany, tak uvidíme..
@agafja a kdy máte termín? já myslela, že minulý týden tak buď jsem to někde špatně vyčetla nebo je to vaše miminko nějaké lenošné..
ahojky jezurko, asi jsme tu zbyly jen my dvě už , nikdo se nehlásí..., my šli dneska s jirkou na kratkou procházku a mužu říct , že to už na chození neni, už jsem nějaká vyřízená , kdyby aspon člověk věděl kdy to přijde...dneska jsem 38+6tt v patek na kontrolu, tak doufam , že už taky něco podniknou , tahat pupek dalších 14dní už se mi fakt nechce

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40