banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kaše všeho druhu - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky,prosím,poraďte mi. Hledám nějaké vychytávky, co bych mohla dávat batolatům k večeři. Zatím vařím rýžovou, špaldovou, kukuřičnou, pohankovou a jáhlovou. Přidávám do toho UM, nebo ovoce. Znáte ještě nějaké jiné? Jaké vaříte vy?
je prosím tě z čeho děláš špaldovou jenom z té mouky a kukuřičnou jak ....díky
@ka-ro-li-na-kaja Ahoj!!!!já se mám dobře, holky mi rostou jako z vody. Každý den mám od rána do večera co dělat, tak strašně mi to utíká, že jsem až smutná z toho, že už nemám miminka a že jsem si je ani neužila ... Akorát mě štvou stoličky, co teď oběma raší a holky jsou nevyspalé, protivné a rvou se.A teď ty kaše ... Špaldovou jsem koupila instantní od Nomina a přidám ovoce nebo Nutrilon. Kukuřičnou dělám z kukuřicné krupice ale největší úspěch mám s pohankovou, přidám švestičky a mlíčko. To snědí během minuty a chtějí přidat ještě
hotove millupi a hippi...vsech ruznych prichuti..vede straciatella a ostruzinova
ahoj, já ti taky neporadím, já vařila jen ty instantní a teď už mi to nechce, tak má rohlík, chleba, polívku...Jak se máte?
Jéé ahooj Jak se máte? Já teda kupuju instantní, takže moc neporadím. A větší už dostává rohlík nebo chleba nebo krupičnou
vařím ovesnou nebo ovesno-jáhlovou. Pohankovou chci zkusit, ale zatím jsem neměla odvahu :) Jinak kupuju ty instantní.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40