banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Karkulka sedí v lese na pařezu a pláče, moc jí bolí bříško a... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Karkulka sedí v lese na pařezu a pláče, moc jí bolí bříško a postehnech jí stéká krev. Jde kolem vlk, její jediný kamarád:\"Co se Ti stalo, Karkulko, proč brečíš ?\"- ,,Nevím co se děje, moc mě bolí bříško a po noze mi teče krev...\"\"No jestli chceš, tak se Ti na to kouknu.\"- ,,To bys byl moc hodnej vlku.\" Vlk čumákem nadzvedne okrajsukýnky, podívá se a říká:\"No nejsem z toho moc moudrej, ale řek bych, že Ti někdo urval péro.\"
Tygr se tu válí smíchy
Tak ten mě dostal

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40